Kitos paslaugos

 

Mūsų įmonėje galite įsigyti įvairių oro kompresorių gamintojų atsarginių dalių, remontinių komplektų, filtrų bei kompresorinės alyvos. Be to teikiame išsamias konsultacijas parenkant suspausto oro įrengimus ir vamzdynus. Mes mielai atvyksime į Jūsų įmonę ir įsigilinę į Jūsų konkrečią situaciją parinksime įrengimus ir vamzdynus. Tik tinkamai parinkti įrengimai ir vamzdynai užtikrins patikimą darbą su minimaliomis energijos sąnaudomis

 

Oro filtrai kompresoriams:

Oro filtrai atlieka daug svarbių užduočių. Jie išvalo iš įsiurbiamo oro kietas daleles, dulkes, žiedadulkes, smėlį, suodžius ir net vandens lašelius. Oro filtrai į įsiurbimo vožtuvą praleidžia tik švarų orą. Be to oro filtrai saugo nuo galimo sugadinimo elektroninius prietaisus, jautrius daviklius (temperatūrinį oro srauto matuoklį). Oro filtras be filtravimo funkcijos atlieka ir triukšmo slopinimą kuris atsiranda oro įsiurbimo metu, reguliuoja šilumos balansą.

 


Alyvos filtrai kompresoriams:

Alyva sutepa visas judančias ir darbines kompresoriaus dalis. Kompresoriaus darbo metu į alyvą patenka teršalų dalelės, trinties proceso liekanos, nuodegos. Jos teršia ir tirština alyvą. Todėl sutrinka normalus alyvos tiekimas, sumažėja kompresoriaus našumas, o blogiausiu atveju kompresorius visiškai sugenda. Tik švari alyva gali ilgam užtikrinti pastovų kompresoriaus našumą. Dėl alyvoje esančių nešvarumų kompresoriaus komponentai sudyla anksčiau laiko. Mūsų siūlomi alyvos filtrai išvalo alyvą pašalindami iš jos nešvarumų daleles ir taip apsaugo kompresorių bei prailgina tarnavimo laiką.


Oro – alyvos separatoriai kompresoriams:

Oro – alyvos separatoriai atskiria orą ir alyvą taip palikdami alyvą sraigtiniuose kompresoriuose, o atskirtas oras paduodamas į oro sistemą vartojimu. Oro – alyvos separatoriai atlieka itin svarbia funkciją sraigtiniuose kompresoriuose. Laiku nepakeistas oro – alyvos separatorius gali palikti suspaustame ore didelį kiekį alyvos, užteršti arba net sugadinti pneumatinį įrengimą.

 

 

 

grįžti atgal

Domina ši paslauga? Rašykite mums